Bed and Breakfast Intermezzo Guesthouse*** in Swakopmund Namibië | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast Intermezzo Guesthouse***

Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
9,7
Prijs / kwaliteit
9,7
Eten
9,7
Kamers
9,3
Het weer

28  °C

1 juni 2012

Er is nog geen foto beschikbaar Voeg foto's toe
9,0
3 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast Intermezzo Guesthouse***

Dolphin Street 9, Swakopmund
Even geduld a.u.b.
Er zijn helaas nog geen Belgische beoordelingen van bestemming Intermezzo Guesthouse*** gegeven. Je kunt wel een beoordeling over bestemming Intermezzo Guesthouse*** achterlaten.

Heb je deze accommodatie bezocht?

Lettergrootte: A A A

3 beoordelingen over Intermezzo Guesthouse***

9,0
3 beoordelingen
Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
9,7
Prijs / kwaliteit
9,7
Eten
9,7
Kamers
9,3
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met een groep, Okt. 2010
"Swakopmund Ein tolles Intermezzo"
Klaus Hülsmann
Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
7-11-2010 sehr zu empfehlen, toller Aufenthalt, vielen Dank, ruhige, aber zentrale Lage, sehr freundliche und bemühte Gastgeber

met partner
"Swakops best bewaarde geheim"
Willem
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
4-7-2009 Een werkelijk prachtige bed and breakfast net buiten het centrum. Het is 2 minuten met de auto en 20 minuten wandelen naar hartje Swakop. Buiten Europa nog nooit zo'n goed ontbijt gehad als bij Intermezzo. Duitstalige eigenaars die er alles voor doen om het je naar de zin te maken. Het is 60 m naar het strand. Vanuit de ontbijtruimte heb je daar prachtig zicht op. Kamer 4 is de beste kamer met veel ruimte en ook zee zicht. Zeer goede bedden. Een ruime badkamer en een paar bankstellen zijn in deze kamer aanwezig. Swakopmund is een soort Katwijk of Noordwijk met palmbomen. Je kan er lekker uitrusten, maar ook veel goede restaurants en andere uitstapjes waaronder een golfbaan, een overdekt zwembad en een kamelenboerderij.

met partner, Mrt. 2009
"Bijzonder gastvrij"
Gudrun
Waardering
8,0
Ligging
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
22-3-2009 het guesthouse ligt een half uurtje lopen van de binnenstad, in een rustige omgeving. De kamer was erg mooi ingericht. De eigenaars zijn bijzonder vriendelijk en gastvrij. Hier is de klant echt koning!!


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie