Waardering
7,7
Uitgaansleven
7,1
Cultuur
7,3
Omgeving
8,1
Sfeer
7,9
Zorg voor natuur
8,5
Het weer

-4° /

3 dec 2016

Asten
7,7
223 reviews

Vind Hotel Deals

Vanaf 59

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Asten bij :
Sorteer op :
Aanbevolen door Zoover
Waardering
Aantal reviews
Afstand tot centrum

11 Accommodaties Nederland, Noord Brabant, Asten

Reviews van accommodaties in Asten

Met jonge kinderen, Aug. 2016
"3 keer geweest en voor herhaling vatbaar"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
Oene van Nugteren
Waardering
10

17-11-2016 Extra personeel is geen overbodige luxeLees verder

Met partner, Okt. 2016
FRANS VERMEULEN
Waardering
10

07-11-2016 De gasten worden ontvangen door de gastvrouw alsof het oude vrienden zijn die op bezoek komen. Je voelt je meteen thuis in dit prachtige huis.
De...Lees verder

Met partner, Sept. 2016
"Prachtig ,maar weekend is te kort."over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
luijten
Waardering
8

05-11-2016 prima ligging aan meer , geweldig voor kinderen , alleen geen wifi , en als je een hond meeneemt zorg dat hij behandelt is voor vlooien.Lees verder

Met partner, Okt. 2016
"Een hele dikke tien!"over Hoeve Nijssen***
Monique
Waardering
10

27-10-2016 We geven niet snel tienen aan hotels of restaurants maar Miranda en haar prachtig verzorgde B&B verdienen op elk vlak niets minder dan dat. Wat een...Lees verder

Met partner, Okt. 2016
"Verblijf Best Western Hotel Nobis Asten"over Best Western Nobis****
Jaap de Jong
Waardering
9

27-10-2016 Dit hotel voldoet aan alle eisen waaraan een verblijf moet voldoen. Ook het gebruik van fitness ruimte en zwembad stemt tot tevredenheidLees verder

Ben je nieuwsgierig naar Asten? Als je wilt weten wat andere vakantiegangers ervan vonden, kun je op deze pagina hun beoordeling lezen. Bekijk de foto's en proef van de sfeer. De plattegrond helpt je om de exacte locatie van een accommodatie of leuke bezienswaardigheid te vinden. Misschien ben je er zelf al eens geweest en wil je jouw ervaring delen met andere vakantiegangers. Ook daarvoor ben je hier op de juiste plaats!
Asten scoort een 7,7 uit 10, op basis van 223 reviews