Waardering
7,7
Uitgaansleven
7,1
Cultuur
7,3
Omgeving
8,1
Sfeer
7,9
Zorg voor natuur
8,5
Het weer

-5° / -1°

18 jan 2017

Asten
7,7
224 reviews

Vind Hotel Deals

Vanaf 69

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Asten bij :
Sorteer op :
Aanbevolen door Zoover
Waardering
Aantal reviews
Afstand tot centrum

11 Accommodaties Nederland, Noord Brabant, Asten

Reviews van accommodaties in Asten

Met jonge kinderen, Juli 2016
"Mooi park"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
thea
Waardering
7

09-12-2016 wij gingen in jullie voor het eerst na dit park ,en we hadden een mooi mobilehome aan het water , die kon opzich wel schoner onder de matrassen veel...Lees verder

Met jonge kinderen, Aug. 2016
"3 keer geweest en voor herhaling vatbaar"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
Oene van Nugteren
Waardering
10

17-11-2016 Extra personeel is geen overbodige luxeLees verder

Met partner, Okt. 2016
FRANS VERMEULEN
Waardering
10

07-11-2016 De gasten worden ontvangen door de gastvrouw alsof het oude vrienden zijn die op bezoek komen. Je voelt je meteen thuis in dit prachtige huis.
De...Lees verder

Met partner, Okt. 2016
"Een hele dikke tien!"over Hoeve Nijssen***
Monique
Waardering
10

27-10-2016 We geven niet snel tienen aan hotels of restaurants maar Miranda en haar prachtig verzorgde B&B verdienen op elk vlak niets minder dan dat. Wat een...Lees verder

Met partner, Okt. 2016
"Verblijf Best Western Hotel Nobis Asten"over Best Western Nobis****
Jaap de Jong
Waardering
9

27-10-2016 Dit hotel voldoet aan alle eisen waaraan een verblijf moet voldoen. Ook het gebruik van fitness ruimte en zwembad stemt tot tevredenheidLees verder

Ben je nieuwsgierig naar Asten? Als je wilt weten wat andere vakantiegangers ervan vonden, kun je op deze pagina hun beoordeling lezen. Bekijk de foto's en proef van de sfeer. De plattegrond helpt je om de exacte locatie van een accommodatie of leuke bezienswaardigheid te vinden. Misschien ben je er zelf al eens geweest en wil je jouw ervaring delen met andere vakantiegangers. Ook daarvoor ben je hier op de juiste plaats!
Asten scoort een 7,7 uit 10, op basis van 224 reviews