Waardering
7,7
Uitgaansleven
7,1
Cultuur
7,3
Omgeving
8,1
Sfeer
7,9
Zorg voor natuur
8,5
Het weer

2° / 20°

30 apr 2017

Asten
7,7
225 reviews

Vind Hotel Deals

Vanaf 85

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Asten bij :
Sorteer op :
Aanbevolen door Zoover
Waardering
Aantal reviews
Afstand tot centrum

11 Accommodaties Nederland, Noord Brabant, Asten

Reviews van accommodaties in Asten

Met partner, Mrt. 2017
"Prachtig en comfortabel hotel !"over Best Western Nobis****
M van Gessel
Waardering
8

18-04-2017 Gezellige inrichting en goede kamers. We hadden een dag regen; dit was geen enkel probleem omdat intern genoeg was waar je gebruik van kunt maken...Lees verder

Met jonge kinderen, Apr. 2017
"Prima, maar is meer van te maken"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
Jurgen
Waardering
7

17-04-2017 Na de negatieve reviews op Zoover waren wij benieuwd wat we aan zouden treffen op Prinsenmeer. Wij hebben een 4 persoons Prinsenhof mobilhome gehuurd....Lees verder

Met een groep, Apr. 2017
"Nooit meer tijdens de paasvakantie"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
Aschanti Van Dyck
Waardering
7

17-04-2017 Dit is geen aanrader voor de Belgen tijdens de paasvakantie. Ten eerste was er bijna niets open. Het buffetrestaurant was niet open, het ijssalon was...Lees verder

Met jonge kinderen, Apr. 2017
"Fantastisch"over Hoeve Nijssen*****
Fam.Guldentops-Van ...
Waardering
10

12-04-2017 Het is de allerbeste b&b die er volgens ons is, die hartelijkheid, die luxe, ...gewoon het was af...super.Lees verder

Met oudere kinderen, Mrt. 2017
"Prima kamer en vriendelijk personeel"over Best Western Nobis****
Toontje
Waardering
9

25-03-2017 Personeel heel vriendelijk en behulpzaam. Klein probleem met terrasdeur werd snel verholpen. Fijne kamer met lekkere bank, bad en douche, koffie en...Lees verder

Ben je nieuwsgierig naar Asten? Als je wilt weten wat andere vakantiegangers ervan vonden, kun je op deze pagina hun beoordeling lezen. Bekijk de foto's en proef van de sfeer. De plattegrond helpt je om de exacte locatie van een accommodatie of leuke bezienswaardigheid te vinden. Misschien ben je er zelf al eens geweest en wil je jouw ervaring delen met andere vakantiegangers. Ook daarvoor ben je hier op de juiste plaats!
Asten scoort een 7,7 uit 10, op basis van 225 reviews