Waardering
7,8
Uitgaansleven
7,2
Cultuur
7,4
Omgeving
8,2
Sfeer
8,0
Zorg voor natuur
8,5
Het weer

8° / 17°

22 jun 2018

Asten
7,8
231 reviews

Vind Hotel Deals

Vanaf 79

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Asten bij :
Sorteer op :
Aanbevolen door Zoover
Waardering
Aantal reviews
Afstand tot centrum

11 Accommodaties Nederland, Noord Brabant, Asten

Reviews van accommodaties in Asten

Met jonge kinderen, Mei 2018
"Voor herhaling vatbaar"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
Debby
Waardering
7

28-05-2018 Een heel fijn weekend weer gehad op prinsenmeer.
We verbleven in een prinsenchalet en dat zijn de mooiste chalets naar mijn mening. Niet groot en luxe...Lees verder

Met jonge kinderen, Mei 2018
"Leuk park, zeker voor kinderen!"over Oostappen Recreatiepark Prinsenmeer****
Melissa
Waardering
8

21-05-2018 Super leuk park, zeker voor kinderen. Er is genoeg te doen. Leuke speeltuintjes. Je kan gratis waterfietsen en midgetgolven. Het Binnenzwembad is...Lees verder

Met partner, Apr. 2018
"Heerlijk weekend gehad ! Asten is leuk!"over Best Western Nobis****
Weekend genieter
Waardering
8

14-04-2018 Prima kamer, goede bedden, rustig, fijne badkamer. Ontbijt was heel gevarieerd. Zwembad voor een frisse duik.
- beetje donker in de kamer, door de...Lees verder

Met partner, Apr. 2018
"Super om te vertoeven"over Hoeve Nijssen*****
Sonja Bodbijl
Waardering
10

10-04-2018 Zeker een aanrader! Warm ontvangst, liefdevolle verzorging, schoon, ruime kamers, mooie omgeving, heerlijk ontbijt.. alles aanwezig.. van...Lees verder

Met partner, Mrt. 2018
"Voor herhaling vatbaar."over Best Western Nobis****
Karin van der Zwaar...
Waardering
8

05-03-2018 Goede lokatie, makkelijk te vinden naast de snelweg. Mooi zwembad. Vriendelijk personeel en goed eten. Uitgebreid ontbijt. De kamer is wat gedateerd...Lees verder

Ben je nieuwsgierig naar Asten? Als je wilt weten wat andere vakantiegangers ervan vonden, kun je op deze pagina hun beoordeling lezen. Bekijk de foto's en proef van de sfeer. De plattegrond helpt je om de exacte locatie van een accommodatie of leuke bezienswaardigheid te vinden. Misschien ben je er zelf al eens geweest en wil je jouw ervaring delen met andere vakantiegangers. Ook daarvoor ben je hier op de juiste plaats!
Asten scoort een 7,8 uit 10, op basis van 231 reviews