Bed and Breakfast Bakkhos Guesthouse*** in Kusadasi Egeïsche Zee | Zoover
Aankomstdatum
Vertrekdatum
Personen
Kamers
Vanaf € 40
Het laagste tarief in de afgelopen 48 uur gevonden.
Wij doorzoeken de beste reissites en vinden de laagste prijs
Bed and Breakfast Bakkhos Guesthouse*** Kusadasi
9,3
10 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast Bakkhos Guesthouse***

P.K. 60 Kirazli road, 4km, 09400, Kusadasi
Even geduld a.u.b.
Er zijn helaas nog geen Belgische beoordelingen van bestemming Bakkhos Guesthouse*** gegeven. Je kunt wel een beoordeling over bestemming Bakkhos Guesthouse*** achterlaten.

Heb je deze accommodatie bezocht?

Lettergrootte: A A A

10 beoordelingen over Bakkhos Guesthouse***

9,3
10 beoordelingen
Waardering
9,3
Ligging
8,7
Service
9,4
Prijs / kwaliteit
8,9
Eten
8,8
Kamers
8,5
Kindvriendelijk
9,0
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met jonge kinderen, Mei 2011
"Zeer geslaagd verblijf"
liesbeth en louis
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
10,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
10,0
26-5-2011 Wij waren met een grote familie van 16 personen in de leeftijd van 0-73 jaar.
De prachtige tuin gaf meer dan voldoende speelruimte voor de kinderen. Het zwembad was groot en diep genoeg voor de volwassenen. In de omgeving kon je prachtig wandelen, naar stad en strand gaan.
Oudheden, marktstadjes ,ceramiekfabriek of spoorwegmuseum bezoeken( aanrader). Met de dolmus voor de deur was autohuur alleen nodig voor verder gelegen uitjes. De bediening was persoonlijk. Het eten goed.
Minpuntje zijn de harde bedden en de slechte verlichting in de kamers.Sfeer genoeg, maar je wilt ook goed licht om te lezen.
We hebben genoten.

met partner, Juni 2010
"Super geweest"
jacq
Waardering
8,0
Ligging
8,0
Service
8,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Eten
8,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
8,0
23-11-2010 vriendelijk en gast vrij. schone kamers en lekker eten.

met partner, Okt. 2008
"Oase in verder onaantrekkelijk gebied"
Anoush de Rover
Waardering
9,0
Ligging
7,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
29-7-2009 Klein groen tropisch aandoend paradijsje, met veel zorg en smaakvolle creativiteit ingericht. Hier wordt met ziel en zaligheid gewerkt om het de gasten naar de zin te maken. Ruime kamers met veranda, tuin met ongelooflijke varieteit in planten en bloemen. Buitengewoon vriendelijk en alert personeel, onopvallend aanwezig. Zitkussens, ligbedden, hangmat, neem dus vooral veel boeken mee. Wij hebben enkele honderden kilometers in de omgeving gereden en hierdoor zullen wij niet meer terugkomen. Kusadasi is Benidorm in het kwadraat volgepakt met low-budget toeristen en nep-kleding. Overal in de natuur ligt vuil en afval, dorpen zijn onderkomen, vies en zonder enige trots. Zelfs belangrijke en goed bezochte toeristische attracties en oudheden zijn kapot, rommelig, verroest, slecht onderhouden en vervuild. Kortom: een geweldig vakantieverblijf in een minder geweldige omgeving.

De beste prijzen en lastminutes voor Bed and Breakfast Bakkhos Guestho...

met partner, Okt. 2008
"HEEERLIJKK"
Vivian en Ed
Waardering
9,0
Ligging
7,0
Service
8,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Eten
8,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
7,0
29-10-2008 Wat een rust, zalig, af en toe zelfs de enige 2 personen in de tuin met zwembad. Maar ook al waren er andere gasten er zijn zoveel leuke hoekjes dat je toch het idee hebt dat je alleen bent.

Iedere ochtend een lekker ontbijtje, goed verzorgd door Jamile..

In oktober is het ook nog lekker warm, 27°C, alhoewel het zwembad wel heeel fris is, 's avonds is een vestje niet verkeerd. Beneden in stadje was het toch wel wat warmer.

Super in ieder geval

Familie
"Close to perfection"
hariette
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
10,0
3-8-2008 Geweldig guesthouse, voor diegenen die niet van de AI formules houden waarmee Turkije mee overspoeld is. Weg van het massatoerisme, maar toch diverse steden, stranden en bezienswaardigheden op goed bereisbare afstand (ook met Dolmus). Geweldige service en schitterende omgeving. Je voelt je al snel thuis bij Manuela, Orhan en hun staf. Hier wil je eigenlijk niet meer weg. Top!

met vrienden, Aug. 2008
"Paradijsje in Turkije!!!"
Vanessa
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
10,0
7-9-2008 Bakkhos is gewoon geweldig! De service is erg goed, de mensen erg aardig en behulpzaam, het eten is goed geregeld en erg lekker, Jamile bedankt! Mooi plekje, weg van de grote hotels en de drukte, maar in 10 minuten in het centrum van Kusadasi, dus toch dichtbij. In de omgeving genoeg bezienswaardigheden en daarna genieten van het zwembad en de schitterende tuin van Bakkhos.
Oran en Manuela bedankt voor de geweldige week!

met oudere kinderen, Juni 2008
"Gastvrij/prachtige accomodatie/rust/ruimte"
Saskia Wouters
Waardering
9,0
Ligging
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
9,0
19-4-2009 Al verschillende jaren komen wij op deze prachtige plek in Turkije. We genieten van de gastvrijheid, de prachtige tuin en de mooie accomodatie. Een klein paradijsje op aarde, net buiten de drukte van Kusadasi maar goed bereikbaar voor alle bezienswaardigheden. Een aanrader voor ieder die van rust en ruimte houdt. Wij zijn er in verschillende jaargetijden geweest en elk jaargetijden heeft zijn charme.

alleenreizend, Mei 2008
"Ein kleines Paradies"
Angelika Stenzel
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
8,0
Kamers
8,0
22-3-2009 Gastfreundschaft wird hier groß geschrieben. Ich habe mich als alleinreisende nicht einen Moment alleine gefühlt. Besonders schön finde ich das gemeinsame Essen an einer großen Tafel und gleichzeitig die Möglichkeit ganz alleine zu sein. Die Wege zum Meer und zu den interessanten Sehenswürdigkeiten sind nicht zu weit. Abseits der ausgetretenen Pfade ein kleines Paradies.

Familie, Apr. 2008
anne-lies
Waardering
9,0
Ligging
8,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
9,0
5-5-2008 Bakkhos staat voor god van de wijn maar zou in dit geval heel goed staan voor de god van het grote genieten. Wat een feest om in Bakkhos te kunnen verblijven. De ligging is buiten Kusadai, heerlijk rustig en wil je vertier dan rijden er voldoende busjes om je te bezorgen daar waar jij wilt.
De grote vraag is of je dat wel wilt omdat de huisjes zeer origineel en koel zijn, de tuinen prachtig en inspirerend, de medewerkers zou ik dolgraag als buren willen en dan ook het heerlijke tafelen. In april is het savonds koel zodat je met elkaar aan tafel schuift bij de open haard. Daarna natafelen en uitbuiken onder het genot van een goed glas wijn.
Ik ben weer helemaal opgeladen.
Een dikke dankjewel

onbekend
susi
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
8-4-2007 Fantastisch hotel, in een prachtig groene omgeving met mooie tuin. Personeel en eigenaren vriendelijk en heel gastvrij. Het eten is er ook erg lekker, zeker een aanrader.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie