Vinkenhof





Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Vinkenhof voor je op een rij gezet:
Deze accommodatie heeft een score van 8.5
Over Vinkenhof
In Zuid-Limburg bij Valkenburg ligt Camping Vinkenhof. Op de camping zijn een klein zwembad, verschillende speelgelegenheden en animatie aanwezig. Het restaurant heeft een eenvoudige kaart en er is ook een snackbar. Vanaf de camping zijn er meerdere wandelpaden te volgen. Steden als Gulpen of Maastricht liggen dichtbij en zijn een bezoek waard.
Reviews
Vakantiegangers zijn dol op de flexibele aankomst en de kunstgras plaatsen die perfect zijn zonder modder, zelfs tijdens nat weer. Het schone en goed verwarmde sanitair krijgt ook veel lof, net als het prachtige nieuwe zwembad met spraypark, ook al was het gesloten. De fantastische tiny houses bieden verrassend veel ruimte, ideaal voor een comfortabel verblijf. De omgeving leent zich uitstekend voor wandelingen of fietstochten in het mooie Zuid Limburg. Het restaurant en het terras worden gewaardeerd, evenals de nabijheid van andere goede eetgelegenheden. Kortom, de accommodatie biedt een geweldige uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.
Ook leuk voor jou
Camping Roland
Camping- € 115
p.p. vanaf*
Camping De Schatberg
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Camping De Leistert
CampingCamping Hoeve de Schaaf
CampingCamping Beringerzand
CampingRecreatieboerderij Tergracht
CampingMinicamping De Linde
CampingLandgoed Moerslag
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Speeltuin
BBQ toegestaan
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Sport & Entertainment
Zwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Engwegen, 6305 PM |
Wat zeggen bezoekers over
Vinkenhof
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review702 reviews
Aankomst goed geregeld en flexibel. Ondanks erg nat weer, stonden wij perfect zonder modder op een van de kunstgras plaatsen. Schoon en goed verwarmd sanitair. Jammer dat het restaurant in de winter niet open is, maar in de buurt zijn diverse goede restaurantjes. Het nieuwe zwembad met spraypark was natuurlijk gesloten, maar je kunt wel zien dat het erg mooi is geworden.
Super verblijf, aan te raden voor eenieder. Zelden zo een fantastisch tiny house gezien, wat een ruimte, ongekend. Waren met z’n 3-en maar hadden aan ruimte geen gebrek, zaten verre van op elkaars lip. Heerlijk gekookt, gegeten, gedronken, gekletst en geslapen. Echt een wereld overnachting. Kom hier zeker terug, want Zuid Limburg is natuurlijk zelf al mooi, wandelend of op de racefiets. Maar met deze accomodatie helemaal af, een dikke tien!
Supercamping. Zeer vriendelijke mensen en zeer schoon. Mooi zwembad en mooie plekken. Goed restaurant met terras en ook op loopafstand andere restaurants. Geweldig om vanaf de camping te fietsen of te wandelen. Wij komen zeker terug.

Vinkenhof
Super mooi zwembad en restaurant ziet er prachtig uit. Ook de kunstgrasvelden voor de caravans e.d. is een super mooie aanwinst voor de vakantieganger. Maar……… het schoonmaken van de douchen en toiletten laat toch te wensen over en kan beter zo de ervaring ons geleerd heeft. Van het nieuwe gebouw is de schoonmaker ongeveer 20 minuten bezig ( dames en heren 6 douchen, 6 toiletten, 2 urinoirs en 8 wasbakken.) dit om ongeveer 16.15 uur in de middag. 1 x per dag. Iedereen kan begrijpen wat het gevolg is. Binnen in de afwasruimte werkte de verlichting ‘s avonds niet. Na dit doorgegeven te hebben werd verteld door de eigenaar dat dit al een aantal dagen het geval is, was vergeten, maar zou straks direct gerepareerd worden. 3 dagen later nog niet gerepareerd.
Rondom Hemelvaart een week verbleven op deze schitterend gelegen camping onderaan de Keutenberg en de Sousberg. We boften ook enorm met het weer waardoor we optimaal konden genieten van de mooie omgeving en ook het terras en het (heerlijke) zwembad op de camping. We hebben mooie wandelingen, fietstochten en autoritjes gemaakt door het heuvelland. Valkenburg is gezellig met de vele terrassen, Gulpen is ook leuk om te bezoeken. Verder volop vermaak en van alles te doen in de omgeving voor een echte leuke korte of lange vakantie. Veel plekken op de camping zijn voorzien van kunstgras zodat je (voor)tent mooi schoon blijft en er geen modder ed. ligt als het een keer slecht weer zou zijn.
Verder is alles aanwezig wat je op een camping nodig hebt. Goede douches en toiletten, afwaspunten waar je gezellige praatjes kunt maken en vooral veel vrolijke en genietende mensen. Een aanrader dus!!

Vinkenhof
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.