3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
8.4FantastischScore uit
21
  • Deze accommodatie heeft een score van 8.4

  • Door vakantiegangers bekroond met een Zilveren Zoover award

  • 7.8
    Kamers
  • 8.1
    Eten
  • 8.6
    Ligging
  • 8
    Hygiëne
  • 8.7
    Service
  • 8.9
    Kindvriendelijk
  • 8.3
    Prijs/kwaliteit

Over Wunderland Kalkar

Hotel en attractiepark Wunderland Kalkar ligt in Duitsland. Dit hotel is vooral geschikt om te combineren met een bezoek aan het attractiepark. In het hotel is animatie voor de kinderen en in de kelder vind je onder andere een kroeg en bowlingbaan. Op goede fietsafstand van mooie, culturele plaatsen zoals Xanten en Kalkar.

Reviews

Wunderland Kalkar blijkt een echte familiehit te zijn voor vakantiegangers die op zoek zijn naar een plek waar zowel jong als oud zich kan vermaken. De all-inclusive formule, waarbij kinderen naar hartenlust softijs, frisdrank en frietjes kunnen tappen, wordt enorm gewaardeerd. Het park, hoewel ietwat gedateerd, heeft een charmante uitstraling en biedt vermaak voor iedereen. Met een beloopbaar maar ruim opgezet terrein, kunnen vakantiegangers keer op keer genieten van de attracties. Het hotel, beschreven als een echt familiehotel, biedt naast comfortabele verblijfsmogelijkheden ook uitstekende voorzieningen zoals een buffetrestaurant, spelletjesfoyer, en een huiskamer met binnenspeeltuin voor de avondanimatie. De aanwezige animatie, zowel in het park als het hotel, wordt als uitmuntend ervaren.

Ook leuk voor jou

  • Der Brabander

    Der Brabander

    9.2
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Winterberg (Sauerland)
  • Herrloh Winterberg

    Herrloh Winterberg

    9.1
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Winterberg (Sauerland)
  • Am Fang

    Am Fang

    8.3
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Bad Laasphe
  • Cordial

    Cordial

    9.5
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Lennestadt
  • Am Erzengel

    Am Erzengel

    9.2
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Bocholt
  • am Kurpark Brilon

    am Kurpark Brilon

    8.7
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Brilon (Sauerland)
  • Winterberg Resort

    Winterberg Resort

    8.3
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Winterberg (Sauerland)
  • Altastenberg

    Altastenberg

    8.5
    Hotel
    DuitslandNoordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)Winterberg-Altastenberg (Sauerland)

Faciliteiten

Faciliteiten
  • 24-uurs receptie

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Kinderopvang

  • Lobby

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Vergaderruimte

  • Liften

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • TV kamer

Kamerfaciliteiten
  • Badkamer

  • Centrale verwarming

  • Tweepersoonsbed

  • Douche

  • TV

  • Rolstoel toegang

Sport & Entertainment
  • Basketbal

  • Beach volleybal

  • Bowling

  • Darts

  • Entertainmentprogramma

  • Fitness

  • Minigolf

  • Tennis

Overige informatie

De accommodatie
  • Totaal aantal kamers: 430

Betaling
  • EC-kaart

  • Mastercard

  • Visa

Contactgegevens

Adresgegevens

Griether Strasse 110-120, D-47546

Wat zeggen bezoekers over

Wunderland Kalkar

8.4FantastischScore uit 810 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.8
    Kamers
  • 8.1
    Eten
  • 8.6
    Ligging
  • 8
    Hygiëne
  • 8.7
    Service
  • 8.9
    Kindvriendelijk
  • 8.3
    Prijs/kwaliteit

810 reviews

4
Kalkar voor jezelf
Door Robin op 17-11-2024
Gereisd met vrienden

Afgelopen weekend 15 tot en met 17 november hier met vrienden heen geweest.
Met personeel was er niet meer dan 25 man aanwezig. Pretpark gesloten,1 bar open, bier was niet te drinken kregen zuur en opgeblazen gevoel van.
Normaal doe ik geen recessies maar als ik een recessie lees van 6 uur terug dat het geweldig was met de kinderen en park open was komen er bij mij vraagtekens...

6
Beetje saai
Door Lisa op 06-10-2024
Gereisd met partner

Na 19 jaar weer eens hier geweest. Heel erg rustig. Barstraat was 1 bar. Wijnproeverij was er niet maar opslag ruimte. Niet veel te doen eigenlijk. Beveiliging die in de bar met zijn handen uit alle bakken snoep en noten zit te eten. Erg onhygiënisch. Hapjes in de bar die gewoon restjes van het buffet zijn, en de hele avond blijven staan. Ook de zalm. Best risicovol. Wij zouden het fijn hebben gevonden vooraf te weten dat het erg rustig is en er dus maar 1 bar open is. Dit was ons 3e en tevens laatste bezoek.

9
Wunderland Kalkar
Door Kim Nieuwlaat op 02-10-2024
Gereisd met jonge kinderen

Wunderland Kalkar, voor ons het 2e jaar!
Dat is niet voor niks, Floris zijn grootste wens was nog een x.
Bezoek: 07/23 en 08/24. Het park is ietwat gedateerd, maar charmant. De all inclusive formule voor kinderen is briljant. Je eigen softijs en frisdrank mogen tappen, frietjes mogen pakken, a volonté. Keer op keer in dezelfde attractie, het park is beloopbaar,maar groot genoeg om je een hele dag te kunnen vermaken. Vermaak voor groot en klein! Floris was vorige x 4, deed toen de kleine attracties, nu de middelgrote attracties en volgend jaar de grote attracties. Want ja, we komen weer terug! Het hotel is echt een heel fijn en mooi, een echt familiehotel.
Met buffetrestaurant, spelletjesfoyer, huiskamer(bar) met binnenspeeltuin (waar 'savonds de familie/kinderanimatie wordt gehouden), in de kelder: hotelbar, bowlingbaan, gameroom.
En de animatie zowel in het park als hotel, is uitmuntend, nog nooit zo gezien.Ruud en Eddy stelen de show!

Wunderland Kalkar

9
Aanrader
Door Jaimy op 20-08-2024
Gereisd met oudere kinderen

Heel goed voor families leuke activiteiten voor kinderen leuke attracties en een heel goed personeel

9
Super
Door Anke De Roover op 20-08-2024
Gereisd met oudere kinderen

Geweldige vakantie. Heel familiaal.

9
Fantastisch vermaak voor kinderen!
Door Denise op 13-08-2024
Gereisd met jonge kinderen

Ondanks de rustige periode hebben wij een fantastisch verblijf gehad. De hotelkamers en het hotel zijn wellicht iets achter in onderhoud, maar alles is schoon en liefde en aandacht wordt gestoken in belangrijke zaken; het eten, drinken en de kids club.
Mijn dochter (7 jaar) heeft een fantastische tijd gehad. Vanwege de warmte zijn wij het pretpark niet in geweest. Zelfs zonder de invloed van het park heeft ze zich uitstekend vermaakt. Dit, door; de faciliteiten van het hotel maar, vooral de animatie. Top!

Wunderland Kalkar

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.