3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Résidences Port Minervois Les Hauts du Lac

7.8GoedScore uit
50
  • 9
    Kamers
  • 10
    Service
  • 7.7
    Ligging
  • 6.6
    Kindvriendelijk
  • 7.6
    Prijs/kwaliteit
  • 9
    Natuur
  • 7.8
    Inrichting
  • 8.1
    Ruimte
  • 6.9
    Zwembad
  • 7
    Hygiëne

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Bar

  • Speeltuin

Kamerfaciliteiten
  • Balkon terras

  • TV

  • Vaatwasmachine

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Fitness

Contactgegevens

Adresgegevens

12 route du lac, 11200

Wat zeggen bezoekers over

Résidences Port Minervois Les Hauts du Lac

7.8GoedScore uit 77 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9
    Kamers
  • 10
    Service
  • 7.7
    Ligging
  • 6.6
    Kindvriendelijk
  • 7.6
    Prijs/kwaliteit
  • 9
    Natuur
  • 7.8
    Inrichting
  • 8.1
    Ruimte
  • 6.9
    Zwembad
  • 7
    Hygiëne

77 reviews

8
Heerlijke vakantie Hauts du Lac
Door Pauline op 02-07-2022
Gereisd met vrienden

Het huisje was erg schoon, alles was aanwezig. De zwembaden werden.ook goed schoongemaakt en het toilet bij ons deel was ook schoon. Vriendelijke en behulpzame receptionisten en cafeetje met vers brood en croissants.
Het enige nadeel was dat je eigenlijk een auto moet hebben; wij kwamen per trein en hebben een aantal keer een taxi genomen die trouwens niet heel duur was.

7
Leuke vakantie gehad maar niet meer dan dat!
Door familie op 15-08-2017
Gereisd met jonge kinderen

Het park is echt mooi, zwembad is erg klein maar wel lekker water. De bungalow was fantastisch echt geweldig. Heerlijk ruim en mooi schoon.
Rondom het park en in Homps zelf is echt niks te beleven. De omgeving is erg saai. Wij zij 2x naar de zee/strand geweest maar dan moet je wel 50 min rijden.
Qua animatie is er helemaal niks. Er hangt een lijst maar nooit niemand gezien. Dat vonden wij echt een minpunt. Wij kijken daar altijd naar bij de boeking en dan is er niks. Erg slecht!!!!
Verder leuke vakantie gehad maar voor ons niet meer naar deze plek, wij houden meer van levendigheid om ons heen.

4
Fiets en autodiefstallen. Inbraken.
Door Remco Slagter op 05-08-2017
Gereisd met jonge kinderen

Aankomst was prima. Wel direct van receptie waarschuwing gehad ivm fietsdieven. In de 2de nacht ingebroken met sleutel! Auto fiets en andere bezittingen gestolen. Ook bij andere mensen. Hier ook zonder braakschade! Auto en huis staan op andere plek. Dus moet er kennis zijn welk huis je moet hebben voor welke parkeerplaats. Vanuit park geen enkel medeleven begrip en hulp. Alles zelf moeten regelen. Nieuwe (oude gebruikte) cilinder in de deur was enige hulp. Overal bordjes camera bewaking. Allemaal dummies zelfs de camera bij het zwembad was nep. Dit geeft dus echt bewuste dwaling aan. Als klap op de vuurpijl moet je bij vertrek de sleutels in een bakje buiten de poort van het park gooien. Systeem werkt niet en wordt dus ook niets aan gedaan blijkbaar.

Résidences Port Minervois Les Hauts du Lac

8
Toffe vakantie
Door Vanopbroeke op 22-08-2016
Gereisd met jonge kinderen

Goede vakantie gehad.
Juist enkele minpunten: huisje niet goed onderhouden veel zaken kapot. Zeeeeeer slechte bedden.
Zeer leuke locatie dichtbij veel te bezoeken. Vriendelijk personeel. Goede sfeer onder bewoners. Goed zwembad.

9
Zeer leuk en ontspannend verblijf
Door Familie geers op 14-08-2016
Gereisd met jonge kinderen

Zeer leuk en aangenaam bungalowpark. Mooie omgeving, centraal gelegen. Ideaal met kleine kinderen. Ruime bungalows. Centraal cafe met alle dagen vers brood en een kleine kruidenierswinkel. Zeer joviaal en vriendelijke uitbaters. Alles aanwezig wat je nodig hebt.

7
Niet echt een park voor ons.
Door RG op 28-07-2016
Gereisd met jonge kinderen

Op zich wel een mooi park, maar niet echt op toeristen ingesteld. Je kan maar op bepaalde tijden wat eten, MITS je gereserveerd hebt in het restaurant... niet veel keus ook. Iets drinken kan altijd wel, ook is er een zeer klein en beknopt "supermarktje", in een hoekje bij de bar. Het zwembad is klein, maar wel leuk voor een paar dagen... Er was steeds zeer harde wind, waardoor wij verder niet echt bij het nabij gelegen meer zijn geweest (tip, draag surfsokken/waterschoenen i.v.m. de steentjes. Het is geen zandstrand) Wel hebben we gegeten in het restaurant aan het meer, erg lekker. Ook in Homps zelf zitten wel wat leuke eettentjes.

Résidences Port Minervois Les Hauts du Lac

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.