Crystal Waterworld





Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over Crystal Waterworld
Duik in het plezier bij Crystal Waterworld Resort & Spa, waar de zwembaden en het privéstrand jouw vakantie onvergetelijk maken. Met een aquapark vol glijbanen en een zandstrand aan je voeten, is er geen moment van verveling. Perfect voor waterratten en zonliefhebbers!
De Ligging
Crystal Waterworld Resort & Spa ligt in het levendige Belek, omgeven door een dynamische sfeer die perfect is voor avontuurlijke vakantiegangers. Het hotel bevindt zich op slechts een steenworp afstand van een prachtig privé zandstrand. Voor wie de lokale cultuur wil opsnuiven, ligt het centrum van Antalya op ongeveer 50 km afstand, met tal van winkelmogelijkheden, restaurants en uitgaansgelegenheden binnen handbereik. De dichtstbijzijnde luchthaven, Antalya Airport, ligt op ongeveer 41 km afstand, wat zorgt voor een vlotte transfer naar dit vakantieparadijs.
Het hotel en de faciliteiten
Crystal Waterworld Resort & Spa is een droom voor elke waterliefhebber. Met een uitgestrekt aquapark voorzien van 14 waterglijbanen en twee zoetwaterzwembaden (exclusief kinderzwembad), biedt het hotel eindeloos waterplezier voor jong en oud. Het uitgestrekte buitencomplex, versierd met palmbomen en een zonneterras, nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Voor wie op zoek is naar activiteiten, is er een breed scala aan sport- en fitnessmogelijkheden, van aerobics tot waterpolo en tennis. Ook aan de kleintjes is gedacht, met een miniclub en speelplaats voor de onvermoeibare energie. De faciliteiten zijn compleet met een spa en wellnesscentrum, waar je kunt genieten van een hamam, sauna, of een heerlijke massage.
Eten en drinken
Bij Crystal Waterworld Resort & Spa wordt eten en drinken groot geschreven. Met zes tot zeven restaurants, afhankelijk van het seizoen, variërend van buffetten tot à-la-carterestaurants met keukens van over de hele wereld – Italiaans, Mexicaans, Turks en Aziatisch – is er voor ieder wat wils. Als onderdeel van de All-Inclusive Ultra formule genieten vakantiegangers van een uitgebreid aanbod aan maaltijden en snacks, evenals een 24-uurs selectie van lokale alcoholische en niet-alcoholische dranken. Of je nu geniet van een cocktail aan de zwembadbar of een koffie in het café, je smaakpapillen zullen zeker verwend worden.
Goed om te weten
Rolstoelgebruikers kunnen met gemak hun weg vinden in Crystal Waterworld Resort & Spa, dankzij de beschikbare faciliteiten voor rolstoeltoegankelijkheid en aangepaste kamers. Let op, huisdieren zijn niet toegestaan binnen het hotel. Voor het dineren in de à-la-carterestaurants is een dresscode van toepassing. De meeste betaalmethodes, waaronder Visa en MasterCard, worden geaccepteerd. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Reviews
Vakantiegangers zijn vooral te spreken over de geweldige zwembaden en glijbanen, die garant staan voor veel waterpret. Ook de massagebehandelingen en de hamam ervaren ze als top, een echte aanrader om even lekker te ontspannen. De vriendelijkheid van het personeel wordt gewaardeerd; ze staan klaar om te helpen waar nodig. De aanwezigheid van voldoende bars en snackcorners zorgt ervoor dat er altijd wel een plekje is om te genieten van een drankje of een snelle hap. Met een groot hotel en eigen strand is er genoeg ruimte voor iedereen, wat het verblijf aangenaam maakt.
Faciliteiten
Faciliteiten
24 uur inchecken
24-uurs receptie
Airconditioning
Parkeerplaats
Internet
Kinderopvang
Wasservice
Lobby
Medische hulp
Speeltuin
Room service
WiFi
Bar
Cafe
Vergaderruimte
Spelletjeskamer
Kapper
Hotelkluis
Liften
Restaurant
Restaurants met airconditioning
Restaurants met hoge stoelen
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Restaurants met rookruimte
Winkel
(Mini) supermarkt
Theater
Kamerfaciliteiten
Internet
Airconditioning centraal geregeld
Balkon terras
Badkamer
Bad
Vloerbedekking
Centrale verwarming
Tweepersoonsbed
Haardroger
Minibar
Radio
Kluis
Satelliet en/of kabel tv
Douche
Tegels
TV
Sport & Entertainment
Aerobics
Parasols
Ligstoelen
Aquapark
Aerobics
Aqua-aerobics
Boogschieten
Bananen boot
Basketbal
Beach volleybal
Biljart en/of snooker
Bowling
Kinderanimatie
Kinderzwembad
Darts
Duiken
Entertainmentprogramma
Fitness
Binnenzwembad
Jacuzzi
Jetskiën
Massage
Minigolf
Zwembad
Buitenzwembad
Pool bar
Sauna
Stoombad
Zonneterras
Zwembad
Tafeltennis
Tennis
Waterskiën
Strand
Direct aan het strand
Parasols
Kiezelstrand
Zandstrand
Ligstoelen
Overige informatie
De accommodatie
Bijgebouwen: 13
Totaal aantal kamers: 1023
Betaling
Mastercard
Visa
In de buurt
Strand: 100m
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | Boğazkent Mah. No 33/1, 07506 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
Crystal Waterworld
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review153 reviews
We zijn in betere 5 sterren resort geweest in Turkije. De bedden en kussens zijn hard. De douche is aan vervanging toe, maar wij hadden alle dagen schone handdoeken. Eten is vrij eentonig en vaak lauw tot koud. De eerste dagen erg rustig op het resort, maar de laatste dag blij dat we naar huis gingen zulke rijen bij het eten en geen plek om te zitten. Zwembaden en glijbanen prima, wel veel bedjes in de schaduw. Het was handdoekje leggen voor een zon plekje. Strand is niet bijzonder. Ik mis hier een leuk plekje om te zitten. Personeel is vriendelijk, de supermarkt is achterlijk duur. Al met al leuk voor een keer, maar zou hier niet weer heen gaan.
Leuke ervaring gehad in dit hotel, mooie glijbanen en zwembaden. Kamers mogen beter worden schoongemaakt. Er wordt tevens erg gesmeten met deuren in het hotel wat erg hoorbaar is, wordt op een gegeven moment gewoon vervelend zo hard. En het schuiven van stoelen in de lobby is boven in de kamers erg hoorbaar. Geeft niet echt rust. Mooi hotel maar nog wel verbeter punten. In het hoogseizoen denk ik erg hutje mutje bij het zwembad en overlast van andere gasten wat je dan voornamelijk krijgt.
Meerdere vleugels van het hotel zijn de kamers dringend aan vernieuwing toe ook badkamer aan vervanging toe, kitnaden schimmel douchedeuren sluiten niet helemaal en kalkresten in het glas. Bedden zijn keihard! 3x bij receptie moeten vragen om schone handdoeken en toilet rollen, vuilnisbakje niet leeg gemaakt en kamer ook niet schoon gemaakt! Na 3 dagen werd dit pas gedaan! Erg slecht dus. Ook spreekt men bij de receptie zeer gebrekkig Engels of Duits en ze begrijpen het ook vaak niet als aanspreekpunt voor de gasten onacceptabel! de kamer van vrienden was dit beter en zaten ook op een nieuwer gedeelte. Eten vaak lauw van temperatuur smaak wel prima. Personeel aan de bar en in restaurants wel vriendelijk.
Kortom samengevat mankeert er nog wel het een en ander in alle opzichten aan dit hotel in vergelijking met andere 5 sterren resorts. Glijbanen genoeg voor de liefhebbers.
Massagebehandelingen/ hamam top! Wel even prijs onderhandelen

Crystal Waterworld
Groot hotel met voldoende zwembaden en eigen strand. Genoeg bars en snackcorners. Kamers zijn een beetje gedateerd en een kleine SPA voor zo'n groot hotel (1023 kamers). Lief en vriendelijk personeel. Guest Relations doet zijn best om alle problemen zsm op te lossen. Bogazkent is een kleine wijk en er is niet veel te doen in de omgeving.
Wij verblijven op dit moment in dit hotel. Voor de kinderen zijn de zwembaden geweldig, maar verder valt het hotel ons behoorlijk tegen. De hygiëne laat echt te wensen over. We zijn hier nu vijf dagen en hebben meerdere keren bij de receptie moeten vragen om schone handdoeken die vervolgens vaak niet worden gebracht. De kamers worden helemaal niet schoongemaakt.
Het eten is elke dag hetzelfde en absoluut niet wat we gewend zijn van eerdere vakanties in Turkije. Mogelijk ligt het aan het voorseizoen, maar de keuze is zeer beperkt. Bovendien is het extreem druk tijdens de eetmomenten: het hele hotel eet op dezelfde plek, wat leidt tot lange wachtrijen en regelmatig lege schalen.
Daarnaast hangt er al dagen een onaangename rioollucht door het hele hotel. Het winkeltje in het hotel is belachelijk duur, maar gelukkig is er een bazaar aan de overkant.
We komen al tien jaar in Turkije, maar dit hotel zullen we in de toekomst overslaan.
Wij zijn hier nu en blijven tot woensdag dit is mijn ervaring tot nu toe.
Het hotel is mooi en groot het is alleen helaas zo dat heel veel faciliteiten zijn gesloten zoals het tweede aqua park vanqege renovatie maar dat hebben ze van te voren niet gemeld en ook de cocktail bar en vitamine bar is gesloten.
Het eten is matig en eigelijk elke keer het zelfde qua fruit is er geen eens watermeloen alleen appel en peer ook zijn er erg weinig activiteiten en het water van het zwembad is heel koud
De bedden zijn idd erg hard ook moest er even aan wennen.
Het personeel is super aardig en de 2 jongens van het animatie team ook en die 2 jongen zijn ook de enigste 2 dat i dus het hele animatie team ik ben bij de guest relations geweest om de klachten te vermelden hun reactie was het is het seisoen nog niet maar overal staat vermeld dat het hoogseizoen 1 mei is.

Crystal Waterworld
Ook leuk voor jou
- € 522
p.p. vanaf*
Dream Fun World
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 556
p.p. vanaf*
Marvida Family Eco Hotel
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 621
p.p. vanaf*
Kamelya Aishen K Club
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 568
p.p. vanaf*
Side Mare Resort & Spa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 522
p.p. vanaf*
Kahya Resort Aqua & Spa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 681
p.p. vanaf*
Long Beach Alanya
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 525
p.p. vanaf*
Greenwood Suites Resort
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 456
p.p. vanaf*
Telatiye Resort
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.