3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Vakantieboerderij Centre Equestre Du Passe-Temps

9FenomenaalScore uit
26
  • Deze accommodatie heeft een score van 9

  • 8.5
    Ligging
  • 8.5
    Prijs/kwaliteit
  • 8.5
    Inrichting
  • 9.5
    Ruimte
  • 7.5
    Zwembad

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

Kamerfaciliteiten
  • Rolstoel toegang

  • Balkon terras

  • Wasmachine

Sport & Entertainment
  • Zwembad

Contactgegevens

Adresgegevens

Chayroux, F-46340

Wat zeggen bezoekers over

Vakantieboerderij Centre Equestre Du Passe-Temps

9FenomenaalScore uit 2 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 8.5
    Ligging
  • 8.5
    Prijs/kwaliteit
  • 8.5
    Inrichting
  • 9.5
    Ruimte
  • 7.5
    Zwembad

2 reviews

9
Geweldige accommodatie
Door Jolijn Rosenhart op 14-11-2013
Gereisd met partner

Een weekje vakantie bij Centre Equestre Du Passe-Temps. We werden hartelijk ontvangen door Hans en Evianne en kregen meteen een rondleiding. De kleine gîte waar wij verbleven was netjes ingericht, schoon en voorzien van alle gemakken. De paarden staan er allemaal erg verzorgd bij en staan de hele dag heerlijk buiten op een gigantisch stuk grond. De omgeving is prachtig en vanaf je paard kun je hier het beste van genieten. Voor elke ruiter, beginnend of gevorderd, zit er een leuk paard tussen. In het bezit zijn van een auto is wel erg handig. De dichtstbijzijnde supermarkt is 20 min rijden.
Absoluut een aanrader, ook voor niet-paardenliefhebbers. Wij gaan zeker nog een keer!

9
Heerlijke vakantie gehad
Door Fam. Blaauw op 07-11-2013
Gereisd met jonge kinderen

Deze vakantieboerderij ligt in een mooie heuvelachtige omgeving, met veel mogelijkheden voor uitstapjes. Het vakantiehuis is ruim en netjes, van een oude stal gemaakt. waarbij ook meerdere accenten van het paardrijden en de omgeving naar voren komen. Er is ook gelegenheid om te camperen en een rit te paard te maken. Hans en partner staan altijd voor je klaar als je iets wil weten. Eten en drinken zijn in een nabij gelegen plaats te verkrijgen.
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad. waarbij onze oudste meerdere keren een rit heeft gemaakt te paard en onze jongste zich heeft kunnen vermaken met het zwembad. We gaan er dan ook zeker weer naar toe.
Voor de paardenliefhebbers zeker een aanrader en voor diegene die het niet zo met paarden hebben zijn er meer dan genoeg andere dingen in de omgeving te doen.

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.