Het Annekesnest
Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?
Ga naar accommodatieBed & BreakfastZeer goede service Ga naar accommodatieB&B Yaca
Bed & BreakfastZeer goede service Ga naar accommodatieNuit Blanche
Bed & BreakfastPrachtig gelegen Ga naar accommodatieHuis Koning
Bed & BreakfastZeer schoon
Wat zeggen bezoekers over
Het Annekesnest
123 reviews
Ik kan de positieve reviews van het Annekensnest bevestigen: hier word je tot in de puntjes verzorgd.
10 jaar geleden waren we al eens te gast in het Annekesnest en dat aangenaam verblijf is al die tijd in ons geheugen blijven hangen. En terecht, zo blijkt wanneer we er eind september 2022 opnieuw 3 dagen mogen verblijven. De ontvangst door Ann en Rik is uitbundig en hartelijk. Alles is kraaknet en de ontbijten zijn zeer lekker, uitgebreid en gevarieerd. We hadden energie op overschot voor onze lange wandelingen door de mooie omgeving van Oostduinkerke. We krijgen nuttige tips voor wandelingen, fietstochten of keuze van restaurants tijdens de aangename ‘babbelmomenten’. Het Anneskesnest is een top b&b en een absolute aanrader voor een zorgeloos verblijf aan de mooie Belgische Westkust.
Een verblijf in een B&B was nieuw voor me. Daarom zocht ik iets met goede/uitstekende reviews aan de kust. En wat ben ik blij dat ik "het Annekesnest" heb gekozen! Alle vermeldingen in de positieve reviews vond ik hier allemaal terug. Hoe goed is dat! En ook al is de kamer reeds beschikbaar sinds 2009 ( vertelde Anne me), het verblijf ziet er nog zo nieuw en proper uit! Dat toont ook dat het altijd echt goed onderhouden is. "Chapeau" Anne en Rik. Jullie hebben mijn verblijf héél aangenaam gemaakt. Ik kom hier zeker nog terug
In Het Annekesnest wacht jou onmiddellijk een warm en vriendelijk welkom en een heel knus verblijf met een persoonlijke living. Met het vorstelijk ontbijt voel je je echt tot en met verwend. Voor de zee hoef je je maar 2 km te verplaatsen, en op wandelafstand vind je de heel gezellige vissers-estaminet 'De Peerdevisscher'.
Heerlijk zo ontvangen worden de gastvrouw en heer. Alles was perfect , een koninklijk ontbijt, prachtige kamer en badkamer, aangename sfeer, leuke babbel met uitbaters, en dan de nog de zon, beter kon niet. Das genieten.
Het Annekesnest info
Het complex
- Totaal aantal kamers10
Faciliteiten
- AirconditioningNiet beschikbaar
- LiftenNiet beschikbaar
- CafeNiet beschikbaar
- WinkelsNiet beschikbaar
- BarsNiet beschikbaar
- RestaurantsNiet beschikbaar
- InternetBeschikbaar
- Wlan internetBeschikbaar
- Room serviceBeschikbaar
- SpeelplaatsNiet beschikbaar
- WasseretteNiet beschikbaar
- HuisdierenNiet beschikbaar
Kamerfaciliteiten
- Rolstoel toegangNiet beschikbaar
- MinibarBeschikbaar
- KluisNiet beschikbaar
- TVBeschikbaar
Entertainment
- SaunaNiet beschikbaar
- SportschoolNiet beschikbaar
- EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
- TennisNiet beschikbaar
- Aantal zwembadenNiet beschikbaar
Adresgegevens
- AdresgegevensPolderstraat 38, 8670