Goed nieuws! Zoover heeft alle vouchers uitbetaald. Boek je vakantie met geldteruggarantie!

Palanga

Selecteer hieronder je filters
  • Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Palanga

Reviews over Palanga

Review toevoegen

• 9Kasia14-08-2012

swietne miejsce

Witam, Palanga to wspaniałe miejsce na wakacyjny rodzinny wyjazd. Jest cicho, czysto i spokojnie. A jak chcesz gdzieś wyskoczyc to jest delfinarium, akwarium, malownicze miejscowości inne niz nasze a przez to ciekawe.

• 8Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur
    • 7Omgeving

juli 2011

• 9Kuba26-07-2012

Opinia

Plaża super. Miasto nawet fajne. Za nie wielki pieniądze można spędzić fajne wakacje

• 9Omgeving

Gereisd met partner in januari 2011

• 8Rinus04-08-2011

Barnsteenmuseum

Aan de zuidkant van de stad ligt de 19e eeuwse buitenplaats van Graaf Tyszkieuwicz, het 70 ha. grote park is door pijnbomen en duinen van het strand langs de Oostzee gescheiden, het gehele landgoed is 200 ha. groot en het geheel is een botanisch park. In het paleis is een Barnsteenmuseum gevestigd, het heeft een uitgebreide collectie en is zeer interessant. In het paleis omringende park voeren slingerpaden langs waterpartijen en sculpturen, er is een formele tuin en een rozentuin.

• 6Uitgaanslevenn
    • 8Omgeving
    • 7Stranden

Gereisd met partner in juli 2000

• 8Magda25-08-2010

Super wakcaje

Byłam miło zaskoczona po przyjeździe do Palangi. Po pierwsze mieliśmy super pogodę prze cały pobyt.Po drugie trafiliśmy na świetne apatamenty na zamkniętym osiedlu domków (polecam Holiday Villa Palanga). Villa ta jest oddalona od głownej promenady ok 1,2km także mieliśmy ciszę i spokój. Jeśli chodzi o otoczenie to warto pójść na pacer do Ogrodu Botanicznego gdzie znajduje się Pałac Tyszkiewiczów (dla dzieci atrakcją są zwierzęta w mini zoo).Plaże czyste i szerokie a przede wszystkim dużo miejsca dla siebie. Polecam gorąco

• 7Uitgaanslevenn
    • 9Omgeving

augustus 2010

• 10Pawel14-07-2010

Świetne miejsce

Właśnie się pakuje i już nie mogę doczekac się wyjazdu. Kolejny urlop mam zamiar spędzic w Palandze pod namiotem .To cudowne, urokliwe miejsce gdzie odpoczywa się jak w żadnym innym miejscu. Pogoda piękna .plaże czyste,mało turystów. Gorąco wszystkim polecam ,nie będziecie żałowac.

• 10Omgeving
    • 10Stranden

Gereisd met vrienden in juli 2009

• 10Tomasz13-07-2010

Trzeba to zobaczyc

Kurot rewelacja. Wspaniałe plaże, pyszna wędzona rybka kupowana od rybaków wprost z łodzi na morzu. Świetne, zróżnicowane restauracje, ceny bardzo przystępne. W wielu knajpkach wieczorem muzyka na żywo - style muzyczne do wyboru do koloru. Sporo klubów nocnych, w tym także ze striptizem. Piękny park Tyszkiewiczów, po którym można pojezdzić rowerem. Piękne zachody słońca. Zdecyodwanie polecam Pałangę wszystkim to miejsce ze swoim urokliwym klimatem.

• 10Uitgaanslevenn
    • 10Omgeving
    • 10Stranden

Gereisd met partner in juli 2008

• 3piet05-07-2010

nooit meer

naast het hotel vlak bij het strand aan de hoofdweg van palanga naar het strand staat een nederlands pretpark wat daar voor lawaai afkomt is echt niet te geloven voral de 8 baan maakt een lawaai zodat je tot 2.00 word wakker gehoude'' Ook op de straat de hele avond dronken jongeren echt niet leuk meer. Alleen het strand was wel leuk alleen over bevolkt.

• 4Uitgaanslevenn
    • 4Cultuur
    • 3Omgeving
    • 4Stranden

Gereisd met partner in juni 2010

• 3NIEZADOWOLENI23-07-2008

.......slabo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wogóle mi sie tam nie podobalo bardzo slabo dla rodzin z dziecmi!!! dla mlodych ludzi w zasadzie nie ma atrakcji poza promenada która jest pelna kawiarni, restauracji knajp itd, ale jest tam duuuuuuuzo ludzi i ceny tez sa duuuuuuuuze. plaze do kitu. niepolecam palangi. maaalo atrakcji. NIE POPELNIJCIE TAKIEGO BLEDU JAK JA I TAM NIE JEDZCIE. JA BARDZO ZALUJE ZE SPEDZILEM TAK NEUDANY URLOP!!!

• 6Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 2Omgeving

Gereisd met familie in juli 2008

• 8Jan01-02-2008

Palanga is weliswaar een Oost europese badplaats maar heeft met zijn boulevard die haaks op het strand staat en waar de mensen flaneren een beetje zuidelijk karakter. De dennenaald bomen in de omgeving zorgen voor een afwisseling in landschap en het uitgaansleven is erg leuk.

• 7Omgeving

Gereisd met partner in augustus 2004