Goed nieuws! Alle EU-landen hebben nu code groen of geel. Lees hier wat dat betekent voor jouw vakantie.

Vakantie in Deltebre

Selecteer hieronder je filters
  • Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

vakanties Deltebre

• 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad

• 9August15-07-2012

opinia

Mała katalońska wioska, połozona nad rzeka Ebro po której mozna popływac barką lub łódką. W poblizu znajduje sie rezerwat przyrody z krystalicznie czystymi źródełkami. Odpowiednie miejsca zwłaszcza dla osób chcących spędzic urlop na łonie natury i lubiących łowić ryby:) Zrelaksować mozna sie oplając na tutejszej piaszczystej plaży. Jest tu kilka restauracji i barów, parę uroczych zakątków a w ciągu roku odbywają się festiwale. Spośród sportów polecam żeglowanie, tenis i jazdę rowerem. Niedaleko (ok. 70 km) od Deltebre znajduje sie park rozrywki "Port Aventura".

• 9Olaf13-07-2012

opinia

Uwielbiamy Hiszpanię a Katalonię wprost kochamy. Poważnie myślimy o tym aby przenieść się tu na stare lata, a na razie odwiedzamy różne miasta i miasteczka rok po roku. Tym razem dotarliśmy do Deltebre. Takie miejsca to jest własnie to czego szukamy. Miejscowość położona na wybrzeżu ale daleko jej do zgiełku wielkich kurortów. Cisza tu i spokój, można po prostu odpoczywać, cieszyć się pięknymi okolicznościami przyrody, łowić ryby, spacerować i pić wino. Może nie ma tu za dużo miejsc rozrywki ale my takich nie szukamy, jak dla nas idealne miejsce.

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 8daniel13-07-2012

opinia

Niewielkie miasteczko Deltebre leży na hiszpańskim wybrzeżu Costa Daurda, we wschodniej części Katalonii. Znajduje się tu wiele kompleksów hotelowych, restauracji, barów oraz innych atrakcji. Aczkolwiek jest tu cisza i spokój można w spokoju obcować z roślinością bujną i podziwiać widoki. My się mocno wyciszyliśmy, wypoczeliśmy, a zwiedzając okolice doznaliśmy też obeszernej wiedzy kulturalnej.

• 7Uitgaanslevenn
    • 7Omgeving

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 9Katja30-06-2012

• 8r spaans12-08-2007

verschrikkelijk mooie omgeving met een niet te druk strand leven en waar de bekende rivier de ebro op uit komt .zeer goed om te zwemmen en te vissen. de lokale mensen zijn erg vriendelijk .en je kan er heelijk uit eten lekker en veel voor weinig geld

• 6Uitgaanslevenn

Alleen gereisd in juli 2006