Bella Vista Hotel





Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over Bella Vista Hotel
Ontsnap naar Bella Vista Hotel, een oase van rust gelegen aan de rand van het bruisende Qawra. Met zijn moderne faciliteiten, waaronder een verleidelijk zwembad en nabijgelegen stranden, belooft dit hotel een onvergetelijke vakantie. Laat je verleiden door de charme van Malta en geniet van de zon, zee en ontspanning in stijl.
De Ligging
Bella Vista Hotel geniet van een serene ligging aan de rand van Qawra, een ideale uitvalsbasis om de sfeervolle vakantieplaatsen Qawra en Bugibba te ontdekken. Wandel in ongeveer 30 minuten naar het centrum vol winkels en vermaak of maak gebruik van de gratis shuttlebus voor een comfortabele rit. Avontuurlijke vakantiegangers kunnen de omgeving verkennen dankzij de nabijgelegen bushalte. Voor strandliefhebbers ligt het strand Dolmen Qawra op slechts 1 km afstand. En voor degenen die verder willen verkennen, zijn er uitstapjes naar Valletta of het Water Park. De luchthaven Malta International Airport (MLA) bevindt zich op ongeveer 18 km van het hotel, wat zorgt voor een vlotte aankomst en vertrek.
Het hotel en de faciliteiten
Bella Vista Hotel verwelkomt vakantiegangers met een scala aan faciliteiten voor een ontspannen verblijf. Met 157 kamers biedt het hotel comfort en gemak. De receptie staat 24 uur per dag klaar om te helpen, en met faciliteiten zoals een lift, Wi-Fi en een doktersservice is aan alles gedacht. Het hoogtepunt is het verfrissende buitenzwembad, open van juni tot oktober, compleet met ligstoelen voor die zonnige dagen. Voor de actieve vakantieganger is er een fitnessruimte en voor ontspanning kun je terecht bij het binnenzwembad of de sauna, beide tegen betaling. Een supermarkt en verschillende winkels zijn ook beschikbaar voor alle benodigdheden.
Eten en drinken
Bij Bella Vista Hotel start elke dag goed met diverse opties voor ontbijt, lunch en diner. Het hotel biedt zowel halfpension, volpension als all-inclusive arrangementen, waarbij vakantiegangers onbeperkt kunnen genieten van buffetmaaltijden en een verscheidenheid aan drankjes. De all-inclusive optie omvat naast de maaltijden ook snacks en geselecteerde lokale alcoholische en alcoholvrije dranken van 09:00 tot 23:00 uur. Voor een drankje of lichte snack is er een bar en een café beschikbaar, perfect voor een ontspannen moment.
Goed om te weten
Bella Vista Hotel biedt diverse faciliteiten voor een comfortabel verblijf, waaronder een bagagedepot, een kluis en een geldautomaat. Voor de avontuurlijke vakantieganger is er een fietsverhuur service beschikbaar. Het hotel accepteert alle gebruikelijke creditcards zoals American Express, Visa, Diners Club en MasterCard als betaalmiddel. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
Hotelkluis
Liften
Cafe
(Mini) supermarkt
Bar
Restaurant
Internet
WiFi
Room service
Krantenkiosk
Winkel
Kapper
Discotheek
Theater
Spelletjeskamer
Vergaderruimte
Wasservice
Parkeerplaats
TV kamer
Wasserette
Kamerfaciliteiten
Badkamer
Douche
Bad
Haardroger
Internet
Kitchenette
Minibar
Koelkast
Airconditioning centraal geregeld
Centrale verwarming
Kluis
Balkon terras
TV
Thee- en/of koffiezetapparaat
Radio
Sport & Entertainment
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Zwembad
Kinderzwembad
Ligstoelen
Parasols
Jacuzzi
Sauna
Zonneterras
Massage
Fitness
Biljart en/of snooker
Golf
Entertainmentprogramma
Zwembad
Pool bar
Jetskiën
Tafeltennis
Aerobics
Paardrijden
Overige informatie
De accommodatie
Totaal aantal kamers: 157
Aantal tweepersoonskamers: 150
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 6
Betaling
Visa
Mastercard
American Express
Dinerclub
In de buurt
Strand: 1000m
Stadscentrum: 500m
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | Qawra Road, SPB 08 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
Bella Vista Hotel
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review56 reviews
Hotel Bella Vista ligt aan de rand van het dorp. Wij hadden halfpension bijgeboekt. Dit was heel goed, want het is nog wel een klein kwartiertje lopen naar restaurantjes. Elke dag werd de kamer schoongemaakt en kregen we schone handdoeken.
Het eten was super. Er was heel veel keus. We hebben ervan genoten. Ook was er elke avond livemuziek .Op de avonden was het daardoor heel gezellig en de sfeer tussen de gasten was prima. We zouden dit hotel aan iedereen aanraden. Na een kwartiertje lopen kom je bij de zee.De bushalte ligt aan de overkant van het hotel. Wij hebben heel wat afgereisd . Voor 1,50 kun je met de bus naar b.v. Valletta. Nog een aanrader is om met de bus naar Chirkewwa te gaan en de veerboot te nemen naar het eiland Gozo. (retour nog geen 5 euro). Vandaar kun je met de bus naar Victoria. Hier staat een prachtige Citadel. Ook kun je vanuit het hotel met de bus via Valletta naar Birgu. Hier hebben we een prachtig fort bezocht.
het hotel ligt op een zeer rustig gedeelte van Malta, weinig te beleven. Minimaal een uur met bus rijden om een beetje te kunnen winkelen. Wel genoeg eet- en drinkgelegenheden in de buurt.
onvriendelijk personeel, vooral aan de receptie en in de eetzaal. Kijken ook zeer onvriendelijk en dan vraag je ze nog niets.
Hotel ligt tussen 2 'bouwgaten' wat misschien ooit nog eens iets moet worden, een huis of dergelijke. Deze gaten liggen vol afval. Hotel heeft veel onafgewerkte gedeeltes. Het is er wel schoon, maar in de 5 dagen is niet 1 keer de badkamer schoongemaakt, alleen de bedden werden opgemaakt.
Van een 4 -sterren hotel verwacht je toch shampoo, zeep e.d. aanwezig te zijn in de badkamer, niet dus. Niets was aanwezig. Bij navraag verwezen ze ons naar het winkeltje in het hotel, om te kopen. Ontbijt werd niet bijgevuld, kom je vroeg heb je mazzel maar kom je na 9 uur (ontbijt tot 9.30 uur) dan kijk je in lege schalen, lege manden enzo.
Vriendelijke bediening.
Eten was erg matig, van alles het zelfde.
De ligging van het hotel is erg achteraf.

Bella Vista Hotel
Hotel wordt goed schoongemaakt en het eten was lekker. Er was elke avond live muziek. En het personeel was heel vriendelijk.
Alles prima.
Goede all-in formule, vriendelijk personeel.
Extra's ook totaal niet duur.
Rustig hotel, veelal oudere mensen.
Goede kamers.
Zijn niet nieuw, maar goed schoongemaakt.
Hele hotel ziet er proper uit.
Als het zwembad altijd in de schaduw ligt, dan ga je maar naar de zee.
We vonden alles goed
alleen jammer van de drukke weg aan de voorkant maar dat zou voor ons geen belemmering zijn om er nog een keer heen te gaan

Bella Vista Hotel
Ook leuk voor jou
- € 238
p.p. vanaf*
Paradise Bay
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 285
p.p. vanaf*
Valentina
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 486
p.p. vanaf*
Grand Hotel Excelsior
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 349
p.p. vanaf*
Preluna Hotel & Spa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 330
p.p. vanaf*
Cavalieri Art Hotel
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 319
p.p. vanaf*
Hotel The George
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 272
p.p. vanaf*
Ramla Bay Resort
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 336
p.p. vanaf*
Solana
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.