




Deze accommodatie heeft een score van 8
Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie
Over La Barracuda
Bij La Barracuda voel je die vakantiekriebel meteen. Dit stralende hotel ligt pal aan het strand en biedt volop plezier en ontspanning. Stel je voor: de warme zon op je huid, het zoutige zeeluchtje en elke dag genieten van de grote keuze aan faciliteiten. Hier wil je echt je koffertje uitpakken en volop herinneringen maken.
De ligging
La Barracuda ligt in het gezellige Torremolinos, vlak bij het strand en op slechts 2 km van het centrum. Het is de ideale plek om de zonnige Costa del Sol te ontdekken. Je loopt zo het zandstrand op en bent omringd door leuke bars en restaurants. Het ligt mooi centraal, zodat je snel bij Torremolinos, Puerto Marina en Carihuela bent.
Het hotel en de faciliteiten
Wanneer je bij La Barracuda binnenstapt, voel je je meteen welkom. Het hotel heeft 10 verdiepingen met een lift en 234 kamers, alles is modern en verzorgd. In de openbare ruimtes kun je gratis gebruikmaken van Wi-Fi en je vindt er een gezellige tuin, een speelplaats en een TV-ruimte. Voor diegene die met de auto komen, zijn er garage en parkeerplaatsen tegen betaling. De vriendelijke medewerkers helpen je graag met vragen, of je nu in- of uitcheckt. Het hotel biedt tal van faciliteiten zoals een buitenzwembad, sport- en ontspanningsmogelijkheden, een fitnessstudio, en animatie voor alle leeftijden. Geniet van de kleurrijke tuin, de gezellige speelkamer of een middagje biljarten, er is altijd iets te doen.
Eten en drinken
Het hotel beschikt over een restaurant, koffiehuis en een gezellige bar. Je kunt kiezen uit halfpension of volpension en telkens geniet je van een uitgebreid buffet bij het ontbijt, de lunch en het diner. Of je nu zin hebt in een gezonde salade, een warme pizza of een zoete toetje, het is allemaal makkelijk te vinden. Het sfeervolle restaurant en de bar maken je culinair moment compleet, terwijl je ondertussen lekker kan genieten van de zon op het terras of binnen in een gezellige setting.
Goed om te weten
De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten, zoals het zwembad en de spa, kunnen tegen betaling zijn of seizoensgebonden geopend. Het hotel spreekt meerdere talen, waaronder Engels, Duits en Frans, zodat je altijd goed geholpen wordt. Je kunt je hier volledig ontspannen, want alles is georganiseerd voor een zorgeloze vakantie. Zo weet je zeker dat je goed voorbereid op reis gaat en volop kunt genieten van je heerlijke tijd aan de Costa del Sol.
Reviews
Een zonovergoten vakantie aan de boulevard, met direct uitzicht op zee. De ligging is echt perfect, dichtbij haven Benalmádena, centrum Carihuela en bushaltes. De sfeer is gezellig en er is altijd wat te doen, of je nu met kinderen bent of gewoon wilt genieten van de zonnige dagen. Het ontbijt is goed, met pannenkoeken, eieren en yoghurt, en de Engelsen komen er zeker aan hun trekken. Het zwembad is prima, al mag het wel wat moderner. Veel vakantiegangers waarderen de levendige sfeer met Spanjaarden en Engelsen om zich heen. De locatie aan het strand en de goede verbindingen maken dat je makkelijk de omgeving kunt verkennen. Een gezellige plek waar de vakantiekriebel snel toeslaat en mooie herinneringen ontstaan.
Faciliteiten
Faciliteiten
Speeltuin
Airconditioning
Hotelkluis
Wisselkantoor
Liften
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Vergaderruimte
Internet
WiFi
Room service
Wasservice
Parkeerplaats
Medische hulp
Sport & Entertainment
Golf
Entertainmentprogramma
Tennis
Zwembad
Zonneterras
Tafeltennis
Zwembad
Zonnestudio en/of solarium
Buitenzwembad
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1975
Renovatiejaar: 2002
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 10
Totaal aantal kamers: 234
Betaling
Dinerclub
Mastercard
Visa
In de buurt
Strand: 1m
Golfbaan: 5000m
Openbaar vervoer: 200m
Stadscentrum: 2000m
Contactgegevens
Telefoonnummer | +34 952385400 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | 1 Avda. España 5, E-29620 |
Website | La Barracuda |
Wat zeggen bezoekers over
La Barracuda
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review12 reviews
Fantastische vakantie gehad, mooi gelegen direct aan zee aan boulevard.
Alleen onbijt geboekt, wij vonden dat het iets uitgebreider mocht maar wat er was was prima.
Prima hotel, veel Spanjaarden en Engelsen. Animatie is leuk omdat het een Nederlander is die het echt leuk doet voor de kids. Het zwembad prima maar wel verouderd. Locatie goed, aan de boulevard dichtbij haven benamaldena en op loopafstand van centrum carihuela en bushalte.
Veel te weinig bedden in de tuin en de gemiddelde leeftijd was 60+ die al de avond er voor hun handoeken op de bedjes hadden gelegd daar werd niets aan gedaan .
Wel gezellig en goede ligging.
La Barracuda
Geweldige vakantie gehad en een super hotel enige min puntje er was geen koffiemachine of waterkoker. Verder top voor herhaling vatbaar.
Wij hadden een logies / ontbijt geboekt, goed ontbijt met iedere dag pannekoeken, verschillende soorten eieren, yoghurt. De Engelsen komen ook goed aan hun trekken.
Goed gelegen aan het strand, op 400m bushalte richting Fuengirola en Malaga, enkele reis €1,75, de duur ongeveer 45 min.
Bus Fuengirola om de 35 min, naar Malaga om de 15 min.
Goed hotel weliswaar een beetje gedateerd maar wel netjes. Bij ontbijt word wel de verse sap gemist maar verder ruim voldoende keus. Buiten on de overkapping mag wel iets aan de vloer gedaan worden maar verder prima prijs kwaliteit verhouding.